TUOTESISÄLTÖ 150 cm, korkeus 96 cm, syvyys 36 cm
2 kpl metallinen mukaan otettava salkku liukukiskoilla, kork 7 cm. Salkussa muovilokerosisusta.
1 kpl vetolaatikosto liukukiskoilla, leveys 50cm, laatikot 4*10cm ja 1*20cm, laatikoissa tilanjakajat 3 kpl/laatikko
3 kpl hyllylevy 95 cm
2 kpl päätylevy 91 cm
1 kpl kokoamissarja
1 kpl autokiinnityssarja
1 kpl kokoamis- ja asennusohje
Liukuestematot kaikissa hyllytasoissa ja vetolaatikoissa
Jämerät E-Flex -pakettiauton hyllystöt ja laatikostot: Luotettavaa säilytysratkaisua ammattikäyttöön
Hifix tarjoaa laadukkaat ja monipuoliset E-Flex -hyllyköt ja laatikostot, jotka ovat erityisesti suunniteltu hyötyautoihin. Näissä kalusteissa yhdistyvät vetolaatikot, avohyllyt ja muut säilytysratkaisut, tarjoten käytännöllisen ja kestävän säilytysjärjestelmän ammattilaisille.
Tyylikäs ja kestävä muotoilu:
Pääväri on pulverimaalattu antrasiitti, jota täydentää tyylikäs sininen yksityiskohta. Kalusteet on rakennettu moduuleista, joten ne on helppo koota, asentaa ja tarvittaessa muokata vastaamaan erilaisten ajoneuvojen tarpeita.
Luotettavat vetolaatikot:
Kuulalaakeroidut vetolaatikot kestävät jopa 40 kg painon ja ovat suunniteltu nimenomaan pakettiautoihin. Lukitusjärjestelmä pitää laatikot turvallisesti kiinni ajon aikana ja auki työskentelyn helpottamiseksi.
10 vuoden takuu:
E-Flex-kalusteet kestävät vaativissakin olosuhteissa, ja valmistaja myöntää tuotteille 10 vuoden takuun, joka kertoo niiden kestävyydestä ja laadusta ammattikäytössä.
Täydennettävissä tarpeen mukaan:
Mukauta kalusteesi erilaisilla lisävarusteilla, jotta se palvelee sinua entistäkin paremmin.
Asennus 250€





